Instalace je velmi snadná, anténa se připojuje pomocí standardního IEC konektoru a napájí se ze sítě s napětím 230 V. Anténa nabízí 360° přijímací úhel, díky kterému zachytí signály z různých směrů bez nutnosti jejího častého nastavování. Navíc je ekologicky šetrná, neobsahuje PVC ani BFR materiály.
Vlastnosti produktu Phil-SDV5231/12
  • pásma tuneru UHF
  • délka anténního kabelu: 200 cm
  • zisk (anténa + zesilovač): 48
  • adaptér napájení: včetně
  • pásma tuneru HDTV
  • hmotnost: 0,2 kg
  • typ produktu: pokojová anténa
  • pásma tuneru DAB
  • šířka: 34 cm
  • hloubka: 25,6 cm
  • výška: 3,9 cm
  • Výrobce: Philips
  • Barva: šedá
Recenze(0)
Pro tento produkt zatím nebyla napsána žádná rezenze. Buďte první.
Ohodnoťte, prosím, Digitální televizní anténa SDV5231/12
Napište nám, jak se Vám produkt líbí.
Recenze bude zobrazena až po schválení.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Philips Digitální televizní anténa SDV5231/12
Skladem — zítra u Vás
Záruka
24 měsíců
Popis
  • pásma tuneru UHF
  • adaptér napájení: včetně
  • pásma tuneru HDTV
  • hmotnost: 0,2 kg
  • pásma tuneru DAB
  • šířka: 34 cm
  • hloubka: 25,6 cm
  • výška: 3,9 cm
  • Výrobce: Philips
  • Barva: šedá
Recenze(0)
Mohlo by se vám líbit
Philips Univerzální dálkový ovladač 8v1 SRP2018/10
Skladem
SLEVA 27 %
Philips baterie LONGLIFE 1ks fólie (6F22L1F/10, 9V, 6F22)
Skladem
NUGGET Rapid A - Opacity White Print - bílý batoh 26l
Beurer náhradní manžeta 163.952 k tlakoměru BM 54, 22–44 cm
LAICA APM004 - nástavec na výrobu těstovin Tagliolini (4 mm) k Laica PM2000
Rio Depilační sada TOTAL BODY WAXING s ohřívačem a vosky CWAX2
SLEVA 19 %
Philips H4 WhiteVision 1 ks - autožárovka
Status 455060 - odkapávací mřížka
Meatfly Swing Benched Bag - Green - školní sáček na přezůvky
SLEVA 6 %